1,5% podatku

Przekaż  1,5% podatku na rzecz OSP Biadoliny Radłowskie!

Kierujemy gorącą prośbę do wszystkich strażaków, przedsiębiorców, sympatyków OSP oraz pozostałych osób o udzielenie wsparcia, jakim jest przekazanie 1,5% Waszego podatku na Ochotniczą Straż Pożarną w Biadolinach Radłowskich. Środki pozyskane w ten sposób pozwolą doposażyć naszą jednostkę w niezbędny sprzęt do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Jeżeli chodzi o statutową działalność jest ona dla wszystkich zrozumiała, natomiast dodatkowe działania naszej jednostki często nie są dostrzegane a przynoszą także wymierne korzyści dla lokalnej społeczności. Na uwagę zasługuje między innymi aktywizacja dzieci i młodzieży dzięki udziałom w zawodach sportowo pożarniczych, szkolenia przeprowadzane w szkołach i przy okazji spotkań MDP, organizację pikników i zabaw tanecznych. Prowadzenie zespołu pieśni i tańca dla dzieci Małe Echo Doliny pozwala wpajać od małego tradycje naszego regionu. Poczytujemy sobie za zasługę, że nasza działalność stanowi dobrą alternatywę dla nadmiernego spędzania czasu przez nasze pociechy przed ekranami telefonów i komputerów.

Jak przekazać 1,5% dla naszej OSP?

Dla wersji standardowej wniosku:

1. W części „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP”, w polu „numer KRS” należy wpisać numer:

2. W części „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w polu „CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%” należy wpisać nazwę naszej jednostki oraz adres:

Dla wersji elektronicznej, poprzez stronę internetową epit.podatki.gov.pl:

1. Po procesie weryfikacyjnym, klikamy wybierz organizację:

2. Wypełniamy pola:
– numer KRS: 0000116212,
– kwota do przekazania(standardowo 1,5% podatku),
– cel szczegółowy: Ochotnicza Straż Pożarna w Biadolinach Radłowskich,
i klikamy zatwierdź

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!